směsi pro pekaře

NÁPLNE

Suché náplne - po rozmiešaní s vodou - sú vhodné na plnenie sladkého i slaného pečiva a cukrárskych výrobkov.

ARAŠIDOVÁ NÁPLŇ
je náplň do pečiva s 25% pražených arašivov. Nenahrádza orechovú náplň. Je to chutná arašidová pochúťka. Vhodná na plnenie všetkých druhov sladkého pečiva s tepelným spracovaním.
Podrobnosti                  
BROKOLICOVÁ NÁPLŇ
je hotová suchá zmes obsahujúca 14% sušenej brokolice. Zmiešaním vody (1,5kg) so zmesou (0,5kg) dostaneme kvalitnú náplň na okamžité použitie.
Podrobnosti                  
HRUŠKOVÁ NÁPLŇ
je hotová zmes obsahujúca 80 % sušených hrušiek. Požadovanú hustotu náplne docielime po zmiešaní s vodou. Použijeme do sladkých ciest a múčnikov.
Podrobnosti                  
KOKOSOVÁ NÁPLŇ
je hotová zmes obsahujúca 38 % strúhaného kokosu - vhodná do sladkých ciest a múčnikov. Výrobok nie je konzervovaný ani prifarbovaný.
Podrobnosti                  
MAKOVÁ NÁPLŇ
je hotová zmes obsahujúca 50 % stabilizovaného mletého maku. Zmiešaním s vodou, prípadne pridaním strúhanky alebo marmelády docielime požadovanú chuť a hustotu náplne.
Podrobnosti                  
MAKOVÁ NÁPLŇ CUKRÁRSKA
je hotová zmes s príjemnou slivkovou arómou určená predovšetkým na cukrársku výrobu. Zmes obsahuje 50% stabilizovaného mletého maku.
Podrobnosti                  
NÁPLNE
BEZ SACHARÓZY
boli vyvinuté vďaka neustále rastúcim požiadavkám zákazníkov na zdravé pečivo, s dôrazom na obmedzovanie príjmu repného cukru, ktorý je predovšetkým výdatným zdrojom energie.
Podrobnosti                  
LION
LION STANDARD
je hotová zmes obsahujúca 40% (LION STANDARD 30%) mletých lieskových orieškov. Zmiešaním s vlažnou vodou cca 0,40kg/1kg náplne dosielime požadovanú hustotu.
Podrobnosti                  
VALO
VALO STANDARD
je hotová zmes obsahujúca 40% (VALO STANDARD 30%) strúhaných vlašských orechov. Zmiešaním s vodou dostaneme kvalitnú náplň k okamžitému použitiu na plnenie alebo zdobenie pečiva.
Podrobnosti                  
SUCHÉ NÁPLNE
ANANÁSOVÁ, JABLKOVÁ, MARHUĽOVÁ, SLIVKOVÁ - výhodou suchých zmesí je ich veľmi dobrá skladovateľnosť, jednoduché spracovanie. Náplne nie sú chemicky konzervované.
Podrobnosti                  
2011-2012 © ALIMPEK spol. s r.o.