směsi pro pekaře

ZMESI PEKÁRSKE A CUKRÁRSKE

Pre jednoduchú prípravu pekárskych a cukrárskych výrobkov. Vyznačujú sa svojou jednoduchou prípravou, kvalitou a chuťou. Sú tu zastúpené ako zmesi na trené cestá, tak i na kysnuté cestá.

ALIDON FS
je ochutený stabilizátor tvarohu - sypká zmes na prípravu stabilnej pečenej tvarohovej náplne bez sacharózy.
Podrobnosti                  
ALIGEL
s príchuťou neutrálnou, vanilkovou alebo karamelovou je kompletná zmes na prípravu točenej (soft cream) alebo vaničkovej zmrzliny bez varenia i cukrárskych krémov.
Podrobnosti                  
ALIMESSA MIX
je univerzálna zmes na trené cestá. Kompletná zmes na prípravu krájaných koláčov s ovocím alebo ďalšími náplňami vkladanými do cesta. Vhodná na pečenie vo formách. Pečenie ihneď po za zamiešaní.
Podrobnosti                  
BELINIE
je koncentrovaná zmes na prípravu sladkých kysnutých ciest - najmä vianočiek, mazancov, briošiek. Neobsahuje repný cukor. Sladené fruktózou a náhradným sladidlom.
Podrobnosti                  
ŠIŠKOVÁ ZMES ALIMPEK
je sypká koncentrovaná zmes na prípravu šiškového cesta. Užívateľsky jednoduchá. Nadýchané a chutné šišky. Veľmi žiadaná pre svoje vlastnosti a výsledný efekt.
Podrobnosti                  
MUFFIN MIX
SVETLÝ, KAKAOVÝ
je kompletná zmes na trené cesto s vyšším obsahom tuku na výrobu tradičných muffinov. Zabalením hotového výrobku docielite typicky zvlhčeného povrchu a zvýšenú trvanlivosť až jeden mesiac.
Podrobnosti                  
ALIDON
je ochutený stabilizátor tvarohu, sypká zmes na prípravu stabilnej pečenej tvarohovej náplne.
Podrobnosti                  
INSTANT VANILLE CREME
je vysoko kvalitný práškový puding na prípravu vanilkového krému za studena. Rovnaké použitie ako u cukrárskych náplní. Vhodný taktiež na stabilizáciu tvarohu pri pečení.
Podrobnosti                  
PERNÍK ALIMPEK
je kompletná zmes na prípravu liateho perníka. Nové poňatie netradičného perníka. Obsahuje kakao a vybrané korenie.
Podrobnosti                  
POPPY MIX
je zmes na šľahané makové múčniky - tradičné makovníky a ďalšie výrobky pečené vo forme. Jednoduchá a rýchla príprava. Veľký objem, jemná chuť a vláčnosť.
Podrobnosti                  
VANILLA BISMIX
je univerzálny premixový prípravok na ľahké piškótové cestá. Je určený na balené výrobky - bábovky, tortové korpusy. Pečivo vykazuje veľký objem, jemnú chuť a vôňu.
Podrobnosti                  
2011-2012 © ALIMPEK spol. s r.o.