směsi pro pekaře

ZMESI VIACZRNNÉ A ŠPECIÁLNE

Pre jednoduchú prípravu špeciálneho a viacrznného pečiva, ktoré obohatí sortiment každej pekárne. Svojím zložením a pri dodržaní doporučených receptúr prispievajú niektoré tieto zmesi ku zdraviu zákazníkov.

ALMIX
je zmes s použitím špeciálnej ražnej múky na výrobu tmavého chrumkavého rustikálneho pečiva (špičiek, bagiet, slnečnicového chleba).
Podrobnosti                  
BRAMBURGER®
je sypká zmes na prípravu Bramburgerů® - špeciálneho pečiva s prídavkom sušenej zemiakovej zmesi a cesnakovým posypom (POSYPOVÁ ZMES s cesnakom).
Podrobnosti                  
BRIOSKA
je viaczrnná zmes na prípravu sladkého kysnutého pečiva - briošiek, mazancov, vianočiek a rôzne tvarovaného pečiva menšej gramáže. Rôznymi druhmi posypov je možné pečivo odlíšiť.
Podrobnosti                  
BUDMIX
je viaczrnná zmes obsahujúca obilnú vlákninu a šrot pivorarského sladu, ktorý dodáva pečivu veľmi príjemnú arómu a zvýrazňuje chuťové zložky.
Podrobnosti                  
CEREÁLNA ZMES
je veľmi obľúbená zmes obilných vločiek, slnečnicových jadierok a ľanového semena. Slúži na prípravu ciest alebo obalenie natvarovaného pečiva.
Podrobnosti                  
CICERO MIX
je koncentrovaná 40% zmes na prípravu špeciálneho viaczrnného chleba. Obsahuje semená slenčnice, ovos, ľanové semeno a cícerovú múku.
Podrobnosti                  
DIREKTKORN
je bezzáparová zmes na výrobu tmavého viaczrnného rustikálneho pečiva. Vďaka obsahu vlákniny získate pečivo podporujúce správne zažívanie a lepší životný štýl.
Podrobnosti                  
FARMÁRSKY CHLIEB
je premixová 20% zmes na prípravu špeciálneho chleba. Srvátka a zemiakový podiel podporujú vláčnosť. Špecifická chuť i zaujímavé tvarovanie chleba sú lákavé pre zákazníka.
Podrobnosti                  
FRANSKÝ CHLIEB
zmes
je pre-mixová 20% zmes na prípravu kôprového chleba. Srvátka a zemiakový podiel podporujú jeho vláčnosť. Výhodná cenová kalkulácia.
Podrobnosti                  
INULÍK MIX KONCENTRÁT
je kompletná zmes na prípravu prebiotického pečiva. Topinamburová múka - obsahuje polysacharid Inulín, ktorý nezvyšuje hladinu krvného cukru a je tak vhodný i pre diabetikov.
Podrobnosti                  
MULTIKORN
je viaczrnná zmes obsahujúca obilniny, olejniny, strukoviny a korenie. Pečivo vykazuje vyváženú chuť, objem a vláčnu striedku.
Podrobnosti                  
OVIKORN
OVIKORN TMAVÝ
je zmes na výrobu viaczrnného pečiva obsahujúca hrubé podiely sójového šrotu, ovsenných vločiek, pšeničných otrúb a olejnatých semien. Tmavá varianta obsahuje pražený slad.
Podrobnosti                  
PLUNDRKORN
je viaczrnná zmes na prípravu slaného i sladkého plundrového pečiva. Zmes sa vyznačuje jednoduchým použitím a vysokou kvalitou hotových výrobkov.
Podrobnosti                  
ROBEMIX
ROBEMIX TMAVÝ
je zmes s vysokým obsahom cereálnych šrotov, sóje, ľanového semienka, sezamu a slnečnice, dávajú pečivu špecifickú chuť. Určené na výrobu viaczrnného a špeciálneho pečiva.
Podrobnosti                  
SOJAPRIM
je prípravok vhodný na prípravu špeciálneho sójového pečiva a chleba. Vysoký obsah tepelne upravenej sójovej drte dodáva pečivu príjemnú chuť a zlepšuje jeho stráviteľnosť.
Podrobnosti                  
TEKVICOVÝ CHIEB
je koncentrovaná 50% premixová zmes na prípravu viaczrnného a špeciálneho chleba a bežného pečiva. Obsahuje semená a múku z tekvice olejnej. Z cesta možno ľahko vyrábať rôzne tvary a gramáže.
Podrobnosti                  
VITORAZ MIX
je špeciálna zmes spĺňajúca najvyššie nároky na chuťové vlasntosti a chrumkavosť pečiva. Doplňuje pestrú paletu výživy najnáročnejších zákazníkov.
Podrobnosti                  
2011-2012 © ALIMPEK spol. s r.o.