směsi pro pekaře

ZLEPŠUJÚCE PRÍPRAVKY

Zaisťujú jednoduché spracovanie, podporujú vlastnosti cies a odďaľujú ich stárnutie, zlepšujú chuťové vlastnosti, farbu a kvalitu sladkého i slaného pečiva a cukrárskych výrobkov.

ALIVIT
je zlepšujúci prípravok na všetky druhy pšeničného kysnutého prečiva. Zaručuje ľahkú spracovateľnosť cesta, vykazuje výrazné zväčšenie objemu.
Podrobnosti                  
ALMA plus
je prípravok do pšeničných ciest spracovávaných na mechanických linkách. Doporuččené dávkovanie 2% na múku.
Podrobnosti                  
BAKFAKTOR
je zlepšujúci prípravok na bežné, viaczrnné i sladké pšeničné pečivo. Priaznivo ovplyvňuje spracovateľnosť cesta. Uľahčuje linkové spracovanie, zaisťuje stálosť cesta.
Podrobnosti                  
FROSTPEK
je zlepšujúci prípravok na výrobu zamrazovaných výrobkov, vhodný pre všetky druhy pšeničného kysnutého pečiva.
Podrobnosti                  
PREMIANT
je koncentrovaný prípravok na spracovanie pšeničných ciest na linkách. Cestá sú menej náchylné na prekysnutie. Umožňuje znížiť obsah tuku v pečive. Doporučené dávkovanie 1% na múku.
Podrobnosti                  
RETRO ROŽOK
je zlepšujúci prípravok na všetky druhy pšeničného kysnutého pečiva. Zaručuje bezproblémovú spracovateľnosť cesta, veľkú časovú toleranciu pri kysnutí. Dávkovanie 5% na múku.
Podrobnosti                  
ROKO
je vysoko účinný prípravok na výrobu bežného a jemného pšeničného pečiva. Zaručuje veľký objem a predĺženú čerstvosť pečiva. Cestá sú nelepivé, dobre spracovateľné.
Podrobnosti                  
ROMALTIN
je zlepšujúci prípravok nového typu pre všetky druhy pšeničného pečiva. Využíva prírodné suroviny. Cesto sa dobre spracováva a výrobky vykazujú vysoký objem a pekné zafarbenie.
Podrobnosti                  
UNIVERZIN
je klasický a osvedčený tukový ochutený prípravok na výrobu jemného pečiva, šišiek a koláčov. Predlžuje čerstvosť pečiva. Je vhodný tiež na prípravu vianočiek a štól.
Podrobnosti                  
ESTRA plus
je pastovitý prípravok na výrobu šišiek a rôzneho jemného pečiva. Zväčšuje objem a predlžuje trvanlivosť výrobku. Obsahuje sušené žĺtka. Vylučuje nákazu Salmonellou.
Podrobnosti                  
RAPID
je klasický a osvedčený tukový ochutený prípravok na výrobu jemného pečiva, šišiek a koláčov. Predlžuje čerstvosť pečiva. Je vhodný tiež na prípravu vianočiek.
Podrobnosti                  
PARTY BAKER
je zlepšujúci prípravok určený na výrobu špeciálneho „Párty chleba® originálneho tvaru a predĺženej trvanlivosti. Stabilné a cesto umožňuje jednoduché spracovanie a tvarovanie.
Podrobnosti                  
2011-2012 © ALIMPEK spol. s r.o.